Inteligentny Dom

Dzięki montażowi elektrycznych rolet, żaluzji, markizy lub bramy wjazdowej, uczynisz życie w domu wygodniejszym. Jeśli podłączysz je do inteligentnego systemu zarządzania domem, będziesz w pełni korzystać ze wszystkich udogodnień swoich czterech kątów.

4 powody, by uczynić swój dom inteligentnym

  • Centralizuj i zarządzaj wygodnie

Wystarczy jedno dotknięcie na inteligentnym sterowaniu lub w aplikacji, by zamknąć wszystkie inteligentne urządzenia domowe, np. rolety, i wyłączyć światła, kiedy wychodzisz rano z domu. Po powrocie otworzysz je równie prosto. Możliwe jest także sterowanie urządzeniami za pomocą kompatybilnego asystenta głosowego.

  • Popraw efektywność energetyczną

Zaprogramuj swoje żaluzje lub okiennice z napędem elektrycznym tak, aby reagowały na zmiany warunków otoczenia. Latem, gdy temperatura w pomieszczeniu przekroczy 25°C, rolety lub okiennice zamkną się automatycznie. Chronisz meble, zwierzęta i rośliny przed promieniami słonecznymi, a w Twoim domu panuje przyjemny chłód. Ograniczasz też konieczność korzystania z klimatyzacji. Zimą słońce działa jako dodatkowe źródło ciepła. Okiennice otwierają się, aby wpuścić ciepło, i zamykają się, gdy zachodzi słońce, aby utrzymać ciepło w środku.

  • Sprawdzaj i steruj zdalnie

Uwolnij się od codziennych ograniczeń Bez względu na to, gdzie jesteś i która jest godzina, możesz spojrzeć na swoją aplikację TaHoma i sprawdzić pozycję żaluzji. A jeśli zapomnisz je zamknąć, wystarczy jedno kliknięcie. Spodziewasz się dostawy? Bramę wjazdową i bramę garażową otworzysz ze swojego smartfona. Kurier zostawi Twoje paczki w garażu, a Ty możesz sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Z samochodu możesz wydać polecenie głosowe, aby otworzyć bramę wjazdową, gdy jesteś 500 m od domu.

  • Chroń swój dom

Spraw, by Twój dom wyglądał, jakbyś był na miejscu, kiedy jesteś w podróży służbowej lub na wakacjach. Funkcja symulacji obecności co rano automatycznie otwiera żaluzje. Wszystko wygląda tak jak zwykle. W nocy okiennice zamykają się, a światła włączają. Nikt nie będzie wiedział, że nie ma Cię na miejscu. Twój dom jest bezpieczny.