Inteligentny dom

Somfy TaHoma Premium

Steruj swoim domem z każdego miejsca na ziemi – telefonem!

Ciesz się zaletami systemu sterowania używając swojego tabletu, smartfona, laptopa lub smart watch’a.

 • Przyjazny interfejs użytkownika
 • Duże możliwości personalizacji
 • Łatwy w obsłudze
 • Zarządzany z dowolnego miejsca na świecie

Najważniejsze funkcja TaHoma

Scenariusze

Tworzysz własne scenariusze dopasowane do Twojego stylu życia.

Możliwość ustawienia własnych scenariuszy i łatwego ich aktywowania za pomocą jednego dotknięcia. Np. scenariusz „WYJŚCIE” zadba o to, aby okna dachowe zostały zamknięte, rolety opuszczone, ogrzewanie wyłączone, a światła zgaszone.

 

Kalendarz

Dopasowujesz swoje scenariusze do poszczególnych dni tygodnia.

 • Możliwość ustawienia różnych scenariuszy na różne pory dnia, np. „DZIEŃ W PRACY” zawierający kilka scenariuszy, które możesz aktywować lub anulować w dowolnej chwili..
 • Możliwość zaprogramowania różnych dni tygodnia, np. „PRACA” w dni od poniedziałku do piątku i „WEEKEND”, by w sobotę i niedzielę pospać nieco dłużej.

Scenariusze warunkowe

Budujesz zaawansowane scenariusze

 • Możliwość tworzenia scenariuszy warunkowych. Na przykład, jeżeli czujniki pogodowe przekroczą ustawioną temperaturę w domu, rolety opuszczą się automatycznie, aby zapobiec przegrzewaniu pomieszczeń.
 • Możliwość połączenia scenariuszy z czujnikami. Np. czujnik temperatury, czujnik słońca lub czujnik ruchu.

Inteligetny dom wg Somfy

Inteligentny zamek GERDALOCK V3

 • Zamek GERDALOCK V3 pasuje do drzwi z typową,
  europejską wkładką profilową*
 • Atestowana wkładka GERDA PRO System, przystosowana
  do zamka, umożliwia otwarcie drzwi standardowym kluczem.
 • Kodowna transmisja AES-256 zapewnia bezpieczeństwo
  najwyższego poziomu
 • Aplikacja GERDALOCK 2017 jest dostępna na AppStore oraz GooglePlay

Zamek GERDALOCK V3 montuje się od wewnątrz mieszkania na drzwiach, które są wyposażone w standardową, europejską wkładkę profilową.* Przy okazji montażu V3 wymienia się istniejącą wkładkę na specjalny model atestowanej wkładki GERDA PRO System.

Aplikacja GERDALOCK 2017 umożliwia automatyczne otwarcie zamka w momencie zbliżenia się do drzwi po powrocie do domu (z dodatkowym iBeacon’em Estimote Proximity, dostosowanym do współpracy z aplikacją).
Dzięki aplikacji można wysyłać klucze innym użytkownikom (czasowo, regularnie lub na stałe), przeglądać dziennik zdarzeń, otrzymywać powiadomienia gdy inni użytkownicy otworzą lub zamkną zamek, a także ustawiać wszystkie parametry pracy zamka.

Zamek zasilany jest czterema bateriami CR123, które wystarczają przeciętnie na 12 miesięcy (przy założeniu 5 cykli w ciągu dnia). W momencie, gdy baterie są na wyczerpaniu, aplikacja GERDALOCK 2017 powiadomi administratora zamka o konieczności ich wymiany. W każdej chwili można otworzyć drzwi standardowym kluczem. GERDALOCK V3 jest wyposażony w sprzęgło, które włącza się tylko podczas pracy napędu elektrycznego. Ręczne otwarcie zamka pokrętłem od wewnątrz i kluczem od zewnątrz jest wyjątkowo łatwe, ponieważ nie napotyka na dodatkowe opory.

 

Formularz
kontaktowy

Zwykle odpowiadamy tego samego dnia. Nie będziemy wysłać Ci denerwujących maili, ponieważ nie zapiszemy Twojego adresu.