O firmie

Poznajmy się!
https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/karol-2.jpg
Założyciel Euro Windows

Karol Kamiński

W momencie przekroczenia progu jednego z naszych salonów każdy klient staje się integralną częścią firmy. Nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia projektu bez wspólnej kawy lub szklanki wody. Stawiamy na rozwój, dzięki czemu w 2021 roku, z okazji 10-lecia istnienia firmy, otworzyliśmy salon w Suwałkach. Lubimy wyzwania, dlatego wierzymy, że przyszłość lokalnego rynku stolarki otworowej rysować się będzie w niebiesko-granatowych barwach - identyfikujących markę Euro Windows.
Euro Windows jest blisko Twoich potrzeb
Euro Windows to salony w Augustowie i Suwałkach
Euro Windows to wsparcie lokalnego sportu

Karol Kamiński, właściciel

Nasz zespółNasz zespół

W salonach Euro Windows spotkasz ludzi, przed którymi stolarka otworowa nie ma żadnych tajemnic, gotowych do wspólnego działania!
https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/paula.jpg
Kierownik Oddziałów • Augustów / Suwałki

Paulina Kamińska

  • W czym mogę pomóc?

Paulina kieruje działaniem oddziałów Euro Windows w Augustowie i Suwałkach. Produkty, w bogatej ofercie Euro Windows, nie mają przed nią żadnych tajemnic. Szkolenia produktowe również nie są jej obce. To właśnie z pomocą Pauliny zrealizujecie Państwo swoją wymarzoną inwestycje, w oparciu o fachowe doradztwo i doświadczenie.

https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2024/01/anna_m.png
Doradca Klienta • Suwałki

Anna Mazan

  • W czym mogę Państwu pomóc?

Anna Mazan jest cenioną pracownicą firmy Euro Windows, pełniącą rolę doradcy klienta w oddziale w Suwałkach. Euro Windows specjalizuje się w sprzedaży i montażu stolarki otworowej, oferując okna, drzwi, bramy, rolety, parapety, moskitiery, markizy, pergole, żaluzje, napędy oraz system inteligentnego domu. Firma cieszy się uznaniem klientów dzięki bogatej i różnorodnej ofercie, doskonałej znajomości rynku i branży, terminowemu oraz solidnemu montażowi produktów.

Jest już blisko współpracy...

Spotkajmy się w jednym z naszych salonów, wypijmy filiżankę kawy i porozmawiajmy o Twoim zamówieniu:

Współpracujemy z najlepszymi

tahoma
stalprodukt
somfy