O firmie

Poznajmy się!
https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/karol-2.jpg
Założyciel Euro Windows

Karol Kamiński

W momencie przekroczenia progu jednego z naszych salonów każdy klient staje się integralną częścią firmy. Nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia projektu bez wspólnej kawy lub szklanki wody. Stawiamy na rozwój, dzięki czemu w 2021 roku, z okazji 10-lecia istnienia firmy, otworzyliśmy salon w Suwałkach. Lubimy wyzwania, dlatego wierzymy, że przyszłość lokalnego rynku stolarki otworowej rysować się będzie w niebiesko-granatowych barwach - identyfikujących markę Euro Windows.
Euro Windows jest blisko Twoich potrzeb
Euro Windows to salony w Augustowie i Suwałkach
Euro Windows to wsparcie lokalnego sportu

Karol Kamiński, właściciel

Nasz zespółNasz zespół

W salonach Euro Windows spotkasz ludzi, przed którymi stolarka otworowa nie ma żadnych tajemnic, gotowych do wspólnego działania!
https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/andzia2.jpg
Doradca Klienta • Augustów

Angelika Możejko

  • W czym mogę Państwu pomóc?

Jeśli potrzebujecie Państwo wyceny swojego zamówienia – dobrze trafiliście! Z pomocą Angeliki poszczególne etapy zamówienia będą zdecydowanie prostsze. Może zdarzyć się tak, że konieczna będzie reklamacja. W tym przypadku również polecamy kontakt z Angeliką, która specjalizuje się w obsłudze firm i osób prywatnych.

https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/kasia.jpg
Doradca Klienta • Augustów

Katarzyna Kunda

  • W czym mogę Państwu pomóc?

Katarzyna zajmie się obsługą Państwa zamówienia, przeprowadzi przez proces jego realizacji i zajmie się nadzorem terminu dostarczenia poszczególnego produktu lub usługi. Specjalizuje się w tematach związanych z roletami wewnętrznymi.

https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/paula1.jpg
Doradca Klienta • Suwałki

Paulina Żukowska

  • W czym mogę pomóc?

Do głównych zadań Pauliny należy m.in. obsługa oddziału Euro Windows w Suwałkach. To właśnie z jej pomocą dokonacie Państwo wyceny zamówienia, a następnie jego realizacji lub przejdziecie przez proces reklamacji.

https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/paula.jpg
Kierownik Oddziałów: Augustów / Suwałki

Paulina Kamińska

  • W czym mogę pomóc?

Paulina kieruje działaniem oddziałów Euro Windows w Augustowie i Suwałkach. Produkty, w bogatej ofercie Euro Windows, nie mają przed nią żadnych tajemnic. Szkolenia produktowe również nie są jej obce. To właśnie z pomocą Pauliny zrealizujecie Państwo swoją wymarzoną inwestycje, w oparciu o fachowe doradztwo i doświadczenie.

Jest już blisko współpracy...

Spotkajmy się w jednym z naszych salonów, wypijmy filiżankę kawy i porozmawiajmy o Twoim zamówieniu:

Współpracujemy z najlepszymi

tahoma
stalprodukt
somfy