https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/bluenergy-skrzydlo_www-1-320x320.jpg

Model: bluENERGY (pasywne)

Okno o zabudowie 82mm z pakietem 3 szybowym. Linia tych produktów to połączenie minimalizmu, estetyki i doskonałych parametrów technicznych.

Doskonała energooszczędność i estetyczne wykonanie to cechy, które przysłużyły się do sukcesu tego profilu.

Wybór tego rozwiązania to dobra decyzja na długie lata użytkowania.

Dostępne kolory:

https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/synego-skrzydlo_www-320x320.jpg

Model: bluSYNEGO (pasywne)

Okno o zabudowie 80mm z pakietem 3 szybowym. To kolejna ekskluzywna linia okien energooszczędnych. Odpowiednio dobrane komponenty i precyzja to to, co wyróżnia ten profil.

Okna „blueSYNEGO” bez problemu spełniają rygorystyczne warunki budownictwa pasywnego. Gładka powierzchnia zewnętrzna to rezultat technologii HDF.

Okna „bluSYNEGO” to idealne połączenie jakości i korzystnej ceny.

Dostępne kolory:

https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/veka_sl_82-1-320x241.jpg

Model: Veka 82 SL (pasywne)

Okna w klasie A. Głównym celem tego profilu jest eliminowanie strat ciepła, co wiąże się z obniżeniem opłat za ogrzewanie. Siedmiokomorowa budowa ościeżnicy pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjności i dźwiękoszczelności. W oknie standardowym przenikalność znajduje się na poziomie Uw=0,8.Okno w standardzie posiada zaczepy antywyważeniowe, co w znaczny sposób utrudnia włamanie. Veka to klasyk a zarazem nowoczesność. Jeden z najcieplejszych pakietów szybowych dostępnych na rynku.

Okna objęte gwarancją na czas 70 miesięcy.

Dostępne kolory:

https://eurowindows.pl/wp-content/uploads/2021/11/AD1-skrzydlo_www-320x320.jpg

Model: redTECH redARTE

Abakus Standard to okna PCV najlepszej jakości, w pełni odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki unikalnej technologii, w jakiej zostały wykonane (ABAKUS IRMC), są niezwykle trwałe i łatwe w codziennej pielęgnacji. Co więcej – okna PCV Abakus wpływają na oszczędność energii cieplnej. Systemy, które zostały wykorzystane do produkcji okien zapobiegają między innymi powstawaniu mostków cieplnych, a sama szyba jest idealnie zespolona, dzięki czemu ciepło nie ucieka z wnętrza domu.

Dostępne kolory: